Catering w Łodzi

Wszystkim, którzy pokochali smak kuchni Restauracji Satyna i chcieliby dzielić się nim z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi polecamy nasz catering. Przygotowujemy wyjątkowo smaczne i wspaniale udekorowane dania na wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe. Obsługujemy imprezy firmowe, bankiety i koktajle, spotkania świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc, przyjęcia z okazji I Komunii Świętej, konferencje, celebrowane w rodzinnym gronie urodziny i jubileusze. Jako organizator wesel i pozostałych imprez okolicznościowych możemy zaoferować Państwu niebanalne i sprawdzone przez wielu menu adekwatne do okazji. Serwujemy tradycyjne dania polskie, ale sporo czerpiemy również z dań kuchni europejskiej.

Catering Restauracji Satyna dostarczamy Klientom na terenie Łodzi i okolic. Przygotowane przez nas dania dowożone są w specjalnych naczyniach podtrzymujących odpowiednią temperaturę przechowywania bądź serwowania. Z dużą uwagą podchodzimy nie tylko do smaku i jakości, lecz również do wyglądu naszych przysmaków. Każde z dań jest dopracowane w najmniejszym szczególe, aby zachęcało do skosztowania i jednocześnie zdobiło uroczyście zastawiony stół.

Oferujemy catering w pełni odpowiadający wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie przyrządzić dania ukierunkowane pod względem specyficznych życzeń dietetycznych, na przykład menu wegetariańskie. W Restauracji Satyna zamówicie Państwo posiłki świąteczne także na Wigilię Bożego Narodzenia lub świąteczny obiad - świeże, zdrowe i aromatyczne, bazujące na tradycyjnych recepturach, przywodzące na myśl święta, jakie pamiętamy z dzieciństwa. Usługa cateringu jest sposobem na to, aby cieszyć się niepowtarzalnymi smakami Restauracji Satyna w gronie najbliższych osób.

Polecamy obsługę cateringową również dla firm i instytucji działających na terenie Łodzi i okolic.


copywright by Restauracja Satyna, Plac Komuny Paryskiej 5a, 90-007 Łódź, tel: +48 509 343 700
site by