Wielkanoc firmowa - Restauracja Satyna

Obok Bożego Narodzenia, to właśnie Wielkanoc jest świętem, które Polacy bardzo cenią, również ze względu na jego podniosły oraz rodzinny charakter. Równocześnie coraz więcej biur i przedsiębiorstw docenia ten wyjątkowy dzień i chętnie organizuje specjalne spotkania dla pracowników. Warto jest jednak zadbać, aby ta szczególna impreza firmowa odbyła się w eleganckiej, a jednocześnie przytulnej sali, w której wszyscy pracownicy, a być może także ich rodziny, poczują się swobodnie i komfortowo. W miejscu, w którym od razu da się poczuć uroczystą atmosferę, a jednocześnie nikt nie będzie skrępowany widokiem codziennych stanowisk pracy.

Restauracja Satyna to jedyne w swoim rodzaju miejsce w centrum miasta, w którym każda wielkanocna impreza firmowa wyzwoli w pracownikach chęć do zwiększenia swoich codziennych wysiłków, wzmocni relacje między nimi, a jednocześnie przyczyni się do stworzenia rodzinnej atmosfery. W gustownie urządzonych, jasnych salach, przy ciekawie podanych, a jednocześnie wybornie smakujących potrawach, zaproszeni goście będą mogli w spokoju porozmawiać na tematy, jakie w warunkach biurowych nieczęsto się porusza. Personel dołoży wszelkich starań, aby wszystkim zaproszonym udzieliła się atmosfera radości oraz niezwykłego klimatu chwili. Zadbamy również o najmłodszych – w naszym Kąciku Malucha każde dziecko ma okazję do zabawy i rozwijania swoich umiejętności.

Organizowana przez naszą restaurację Wielkanoc firmowa to czas spokojnych rozmów, okazja do spróbowania tradycyjnych świątecznych dań i odpoczynku w estetycznie urządzonych wnętrzach.copywright by Restauracja Satyna, Plac Komuny Paryskiej 5a, 90-007 Łódź, tel: +48 509 343 700
site by